Pohovky a sofaMOŽNOSTI PLATBY

Bankovním převodem

Platební kartou

Dobírkou

MOŽNOSTI DOPRAVY

PPL         150Kč 

Osobní odběr ZDARMA

Toptrans přeprava nábytku       1200Kč

 

Veškerý nábytek posíláme balený na paletě.

Zasíláme i na Slovensko.

Prohlédnuté produkty

Anglická pohovka George Medium - mallard

GEO-SOF2-AN-MAL

Nový produkt

Stejně jako jeho jmenovec je George klasickým anglickým designem s moderním vzhledem. Kombinací současné estetiky s originálním designem získáme jemně přetlumočený tradiční styl, jež přináší moderní dojem londýnského klubu. Nízký profil, velké oblé područky a hluboké opěradlo jej činí pohodlným a sofistikovaným. Dokonalé pro prince nebo princeznu.

Více informací

Na objednávku

63 720 Kč

Parametry

Šířka 175 cm
Výška 82 cm
Hloubka 92 cm
Váha 39 kg
Materiál nohy dub, potah len
Barva zelená
Potah Isla Malllard Velvet Linen
Výška sedáku 46 cm

Více informací

  • Současné pojetí tradičního stylu 
  • Detail taženého stehu pro elegantní bezešvý dojem
  • Nejnovější barevné provedení

Kostra

Pohovky a křesílka Neptune se nevyrábějí z lepenky, polotovarů nebo MDF (dřevovláknitých desek). Křesílka se vyrábějí tak, aby vydržely, takže se používají pevné dřevěné rámy, které odolají i nejextrémnějšímu testování výrobku, od tříletého skákajícího děcka až po společenská posezení s přáteli, kteří budou sedět na části určené pro sezení, na opěrkách i na zadní části pohovky.

Výplň

Výplně jsou z inovační směsi kapsovitého peří, vláken a pěny. Trvalo přes rok, než na základě obtížného testování vycpávek dosáhli dokonalé úrovně pohodlí a opory. Peří bylo příliš měkké, snadno se rozpadalo a muselo být často doplňováno. Vlákna nebo pěna byly příliš tvrdé a vytvářely spíše trampolínu než pohovku. Ani obvyklá směs obou těchto složek neposkytovala dostatečné pohodlí. Takže navrhli kapsy ze směsi peří. Peří dává pocit báječného pohodlí, vlákna a pěna upozaďují vycpávky a kapsy udržují výplň rovnoměrně rozloženou, takže nikdy neucítíte kostru ani neuvidíte žádné boule nebo vypukliny. Zlatovláska by byla poctěna.

Tkanina

Konečně tkanina je posledním dokončujícím tahem. Strávili celé měsíce zdokonalováním správného dojmu, textury, barvy a povrchové úpravy, aby odpovídala stylovým pokrývkám. Již dříve zjistili, že ačkoli vlna a lněná tkanina jsou nejdražší, jsou jednoduše nejlepší. Vlna je měkká na dotek, poskytuje vysokou kvalitu, snadno se čistí a přirozeně zpomaluje hoření v případě požáru. Elegantní lněné tkaniny mají neobyčejně silnou vazbu, takže vydrží, jsou na dotek měkké a strukturované, a jsou k dispozici v řadě tlumených barev.

Doplňky

Elegantní dubové nohy jsou navrženy tak, aby se dokonale hodily ke stylovému sedacímu potahu, ale také, aby svou jemnou matnou povrchovou úpravou a hezkými  kolečky ladily se zbytkem nábytku. Důraz na detail pokračuje systémem čalounického tkaniva, které poskytuje pevnost, tvar a odolnost jak na části určené k sezení, tak na zadní části i na opěrkách pro ruce.

Hodnota Neptune

Cílem v Neptune je poskytnout vám rozsáhlý sortiment pohodlného stylového čalounění, které je radost používat, které vydrží doživotně a které nestojí celé jmění. Za tímto účelem propojují technologie s tradičním řemeslnictvím, aby zajistili dobrou organizaci, důsledný design a efektivní výrobu. Ceny drží nízko tím, že v případě všech materiálů jdou přímo ke zdroji a že si vše dělají sami.

Od rámu až po tkaninu si všechny své materiály vyrábí, míchají, tkají a barví. Tyto zdrojové materiály lepší kvality pak při výrobě neselhávají, čímž usnadňují práci montážních pracovníků a dokončovatelů. Vysoce kvalitní dřevo produkuje méně odpadu, zajišťuje vyšší efektivitu a výrobky činí pevnějšími a krásnějšími.

Konečně nábytek Neptune je vyráběn tak, aby vydržel doživotně. Pokud jde o výrobky, nepřistupujeme na žádné kompromisy: každý viditelný i neviditelný konstrukční prvek je něco, na co jsme hrdi, a proto také nabízíme tak dlouhou záruku. Je zdarma, je prostá a my si nemyslíme, že ji budete muset využít.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Anglická pohovka George Medium - mallard

Anglická pohovka George Medium - mallard

Stejně jako jeho jmenovec je George klasickým anglickým designem s moderním vzhledem. Kombinací současné estetiky s originálním designem získáme jemně přetlumočený tradiční styl, jež přináší moderní dojem londýnského klubu. Nízký profil, velké oblé područky a hluboké opěradlo jej činí pohodlným a sofistikovaným. Dokonalé pro prince nebo princeznu.

Příslušenství

Uvedeno v magazínech