Pohovky a křesla



MOŽNOSTI PLATBY

Bankovním převodem

Platební kartou

Dobírkou

MOŽNOSTI DOPRAVY

PPL         150Kč 

Osobní odběr ZDARMA

Toptrans přeprava nábytku       1200Kč

 

Veškerý nábytek posíláme balený na paletě.

Zasíláme i na Slovensko.

Prohlédnuté produkty

Anglické křeslo George - Angus Flint

11215

Nový produkt

Křesla a pohovky George mají klasický anglický rukopis s moderním vzhledem. Kombinací současného a původního designu získáme elegantní tradiční styl, jež přináší moderní dojem jako z londýnského klubu. Nízký profil, velké oblé područky a hluboké opěradlo jej činí pohodlným a sofistikovaným. Potah z vlněné látky je už jen třešinkou na dortu.

Více informací

Skladem

17 799 Kč

-18 081 Kč

35 880 Kč

Parametry

Šířka 87 cm
Výška 72,5 cm
Hloubka 87 cm
Váha 32 kg
Materiál nohy dub, potah vlna
Barva potah šedá, nohy černá
Potah Angus Wool
Výška sedáku 46 cm

Více informací

  • Současné pojetí tradičního stylu 
  • Detail taženého stehu pro elegantní bezešvý dojem
  • Vlněný potah je odolný a lehký na údržbu

Kostra

Pohovky Neptune se nevyrábějí z lepenky, polotovarů nebo MDF (dřevovláknitých desek). Pohovky se vyrábějí tak, aby dlouhodobě vydržely, takže se používají pevné dřevěné rámy, které odolají i nejextrémnějšímu testování výrobku, od tříletého skákajícího dítěte až po společenská posezení s přáteli, kteří budou sedět na části určené pro sezení, na opěrkách i na zadní části pohovky.

Výplň

Výplně jsou z inovační směsi kapsovitého peří, vláken a pěny. Trvalo přes rok, než na základě obtížného testování vycpávek dosáhli dokonalé úrovně pohodlí a opory. Peří bylo příliš měkké, snadno se rozpadalo a muselo být často doplňováno. Vlákna nebo pěna byly příliš tvrdé a vytvářely spíše trampolínu než pohovku. Ani obvyklá směs obou těchto složek neposkytovala dostatečné pohodlí. Takže navrhli kapsy ze směsi peří. Peří dává pocit báječného pohodlí, vlákna a pěna upozaďují vycpávky a kapsy udržují výplň rovnoměrně rozloženou, takže nikdy neucítíte kostru ani neuvidíte žádné boule nebo vypukliny. Zlatovláska by byla poctěna.

Tkanina

Tkanina je posledním dokončujícím tahem. Celé měsíce strávili v Neptune zdokonalováním správného dojmu, textury, barvy a povrchové úpravy, aby odpovídala našim stylovým pokrývkám. Již dříve zjistili, že ačkoli vlna a lněná tkanina jsou nejdražší, jsou jednoduše nejlepší. Vlna je měkká na dotek, poskytuje vysokou kvalitu, snadno se čistí a přirozeně zpomaluje hoření v případě požáru. Elegantní lněné tkaniny mají neobyčejně silnou vazbu, takže vydrží, jsou na dotek měkké a strukturované a jsou k dispozici v řadě tlumených barev.

Doplňky

Elegantní dubové nohy jsou navrženy tak, aby se dokonale hodily ke stylovému sedacímu potahu, ale také aby svou jemnou matnou povrchovou úpravou a hezkými rejdovacími kolečky ladily se zbytkem nábytku. Důraz na detail pokračuje systémem čalounického tkaniva, které poskytuje pevnost, tvar a odolnost jak na části určené k sezení, tak na zadní části i na opěrkách pro ruce.

Hodnota Neptune

Cílem je poskytnout rozsáhlý sortiment pohodlného stylového čalounění, které je radost používat, které vydrží doživotně a které nestojí celé jmění. Za tímto účelem propojujeme technologie s tradičním řemeslnictvím, abychom zajistili dobrou organizaci, důsledný design a efektivní výrobu. Ceny drží nízko tím, že v případě všech materiálů směřují přímo ke zdroji a vše si dělají sami.

Od rámu až po tkaninu si všechny své materiály v Neptune vyrábí, míchají, tkají a barví. Tyto zdrojové materiály lepší kvality pak při výrobě neselhávají, čímž usnadňují práci montážním pracovníkům a dokončovatelům. Jejich vysoce kvalitní dřevo produkuje méně odpadu, zajišťuje jejho vyšší efektivitu a výrobky tak činí pevnějšími a krásnějšími.

Nábytek Neptune je vyráběn tak, aby vydržel doživotně. Pokud jde o výrobky, nepřistupuje se na žádné kompromisy: každý viditelný i neviditelný konstrukční prvek je něco, na co jsou v Neptune hrdí.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Anglické křeslo George - Angus Flint

Anglické křeslo George - Angus Flint

Křesla a pohovky George mají klasický anglický rukopis s moderním vzhledem. Kombinací současného a původního designu získáme elegantní tradiční styl, jež přináší moderní dojem jako z londýnského klubu. Nízký profil, velké oblé područky a hluboké opěradlo jej činí pohodlným a sofistikovaným. Potah z vlněné látky je už jen třešinkou na dortu.

Uvedeno v magazínech