KřeslaMOŽNOSTI PLATBY

Bankovním převodem

Platební kartou

Dobírkou

MOŽNOSTI DOPRAVY

PPL         150Kč 

Osobní odběr ZDARMA

Toptrans přeprava nábytku       1200Kč

 

Veškerý nábytek posíláme balený na paletě.

Zasíláme i na Slovensko.

Prohlédnuté produkty

Anglické křeslo Caspar - kůže

CAS-ARM

Nový produkt

Křeslo Caspar je vyrobeno z nejlepší kůže z Jižní Ameriky, je ručně šité a kůže je ručně barvená. Tím se stává křeslo skvostným kusem nábytku, které si zamiluje každý, hlavně pro jeho pohodlnost. Design je inspirovaný stylem Art Deco a tím pádem se křeslo stává nadčasové.

Více informací

Na objednávku

57 780 Kč

Parametry

Šířka 74 cm
Výška 85 cm
Hloubka 87 cm
Váha 26 kg
Materiál dřevěná konstrukce, kůže
Potah kůže
Výška sedáku 40 cm

Více informací

  • Nadčasové a velmi kvalitní ruční zpracování
  • Vypadá nadmíru elegantně při použití v párech 
  • Menší velikost vhodná do obývacích pokojů, ale i kanceláří apod.

Kostra

Pohovky Neptune se nevyrábějí z lepenky, polotovarů nebo MDF (dřevovláknitých desek). Pohovky se vyrábějí tak, aby vydržely, takže se používají pevné dřevěné rámy, které odolají i nejextrémnějšímu testování výrobku, od tříletého skákajícího děcka až po společenská posezení s přáteli, kteří budou sedět na části určené pro sezení, na opěrkách i na zadní části pohovky.

Výplň

Naše výplně jsou z inovační směsi kapsovitého peří, vláken a pěny. Trvalo přes rok, než dosáhli v Neptune na základě obtížného testování vycpávek dokonalé úrovně pohodlí a opory. Peří bylo příliš měkké, snadno se rozpadalo a muselo být často doplňováno. Vlákna nebo pěna byly příliš tvrdé a vytvářely spíše trampolínu než pohovku. Ani obvyklá směs obou těchto složek neposkytovala dostatečné pohodlí. Takže jsme navrhli kapsy ze směsi peří. Peří dává pocit báječného pohodlí, vlákna a pěna upozaďují vycpávky a kapsy udržují výplň rovnoměrně rozloženou, takže nikdy neucítíte kostru ani neuvidíte žádné boule nebo vypukliny. Zlatovláska by byla poctěna.

Doplňky

Elegantní dubové nohy jsou navrženy tak, aby se dokonale hodily ke stylovému sedacímu potahu, ale také aby svou jemnou matnou povrchovou úpravou krásně ladily se zbytkem vašeho nábytku. Důraz na detail pokračuje systémem čalounického tkaniva, které poskytuje pevnost, tvar a odolnost jak na části určené k sezení, tak na zadní části i na opěrkách pro ruce.

Neptune hodnota

Cílem je poskytnout vám rozsáhlý sortiment pohodlného stylového čalounění, které je radost používat, které vydrží doživotně a které nestojí celé jmění. Za tímto účelem propojujeme technologie s tradičním řemeslnictvím, abychom zajistili dobrou organizaci, důsledný design a efektivní výrobu. Ceny držíme nízko tím, že v případě všech našich materiálů jdeme přímo ke zdroji a že si vše děláme sami.

Od rámu až po potah si všechny materiály vyrábí sami, míchají, tkají a barví. Tyto zdrojové materiály lepší kvality pak při výrobě neselhávají, čímž usnadňují práci montážních pracovníků a dokončovacím pracem. Vysoce kvalitní dřevo produkuje méně odpadu, zajišťuje vyšší efektivitu a výrobky činí pevnějšími a krásnějšími.

Nábytek Neptune je vyráběn tak, aby vydržel doživotně. Pokud jde o výrobky, nepřistupují na žádné kompromisy: každý viditelný i neviditelný konstrukční prvek je něco, na co jsou hrdí, a proto také nabízí tak dlouhou záruku. 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Anglické křeslo Caspar - kůže

Anglické křeslo Caspar - kůže

Křeslo Caspar je vyrobeno z nejlepší kůže z Jižní Ameriky, je ručně šité a kůže je ručně barvená. Tím se stává křeslo skvostným kusem nábytku, které si zamiluje každý, hlavně pro jeho pohodlnost. Design je inspirovaný stylem Art Deco a tím pádem se křeslo stává nadčasové.

Příslušenství

Uvedeno v magazínech