KategorieMOŽNOSTI PLATBY

Bankovním převodem

Platební kartou

Dobírkou

MOŽNOSTI DOPRAVY

PPL         150Kč 

Osobní odběr ZDARMA

Toptrans přeprava nábytku       1200Kč

 

Veškerý nábytek posíláme balený na paletě.

Zasíláme i na Slovensko.

O nás

La natura je nejen prodejnou nábytku a doplňků, ale také místem, kde se prolíná láska k anglickému venkovskému stylu s poctivým řemeslem a s tradicí. Je nám ctí zastupovat na českém trhu sofistikovanou britskou značku nábytku a bytových doplňků Neptune. Krásný interiér, je pro nás ten, který vytváří pocit teplého domova a s jemným dotekem dálek. Osobně pro Vás vybíráme skvosty na trzích Evropy a dalekých zemí Asie s přáním vytvořit místo, kam nejen rádi chodíte nakupovat, ale i čerpat inspiraci. Vedle rafinovaného, jednoduchého a pevného nábytku u nás najdete takové poklady, jako český pomněnkový porcelán, starožitný ručně malovaný oltář z Tibetu, či barvami zářící koše z Bali.

Věřím, že to, co nás obklopuje se odráží v našem nitru a naopak, naše nejvnitřnější já se projevuje skrze prostor, ve kterém žijeme. Baví mě vytvářet atmosféru…prostor, který dýchá svou jedinečností a probouzí pocity komfortu. Prostor, ve kterém se dobře dýchá, klidně myslí a krásně žije.

Srdečně Vás zvu k návštěvě našeho showroomu v Českých Budějovicích, kde se nachází na ploše více než 250m2 náš koncept – slibuji Vám, že se u nás budete cítit jako v bavlnce.

Těším se na setkání v La natuře a s přáním všeho dobrého,

Alena Lašková – majitelka

Silvie Koblicová Šimánková

Na showroomu, ve kterém se odráží její představivost a smysl pro detail, Vám pomůže vybrat ten správný i trefný dárek,

na e-shopu vyřídí Vaše objednávky.

    


Uvedeno v magazínech