Zahradní posezení ve velkém stylu – inspirujte se!

Publikováno : 2018-06-14 11:04:07
Kategorie : Trendy

I venku se můžete cítit přepychově, tak jako byste si prodloužili obývací pokoj až na samou zahradu. V tomto článku bychom vám rádi poskytli inspiraci na stylový nábytek, díky kterému na zahradě a terase strávíte příjemné chvíle. A to ať už při čtení knížky, pití odpolední kávy nebo při grilování či zahradní party.

Určitě nešlápnete vedle, když své zahradní vybavení svěříte značce Neptune s širokou nabídkou zahradních židlí, stolů, slunečníků a příslušenství. Tato anglická značka vyniká důmyslným designem svých produktů a jejich pevnou a jednoduchou konstrukcí. V každém detailu je znát kvalitně odvedená řemeslná práce.

Zahradní nábytek vypadá báječně, když je vyroben z proutí, ratanu, ale i ze dřeva. Najdou se však i krásné kousky z hliníku a dalších materiálu.

zahradní nábytek

Aby se vám sedělo skutečně pohodlně, doporučujeme si pořídit měkké podsedací polštářky, které venkovní posezení povýší na úplně jinou úroveň. Budete se cítit téměř jako doma na klasické pohovce a chvíle na zahradě si náležitě užijete.

venkovní polštář venkovní polštář

Před sluncem vás ochrání velký slunečník. Takže budete moci sedět venku i za parného odpoledne bez nebezpečí úžehu.

anglický slunečník anglický slunečník

A nevsázejte jen na zahradní křesla. Budete překvapeni, jak skvěle vypadají zahradní židle v designových provedeních.

Zapomenout nesmíme ani na praktické nádobí pro servírování dobrot. Stylově vyhlížejí například servírovací prkénka a dřevěné, ratanové a bambusové jídelní tácy. Dokonalou atmosféru pak zajistí svícny, lampiony, okrasné květináče a další doplňky a dekorace do bytu a na zahradu.

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech