Tipy na dárky pro ženy

Publikováno : 2019-08-13 10:21:30
Kategorie : Tipy na dárky

Tipy na dárky pro ženy    

                                      

Dekorace ptáček

DEKORACE PTÁČEK JEPHSON 

Tento krásný střízlík známý svým zpěvem a krátkým ocáskem je vyrobený z terakoty a jeho rustikální vzhled vylepšuje dokonalá patina. Perfektní k dekorování na okenní římsy, stoly, komody, police apod. V nabídce i ve větší velikosti. Objednat můžete zde.

Povlak na polštář

 Povlak na polštář Camilla 

Kolekce povlaků Camilla je vyrobena z kvalitních materiálů a má pestrou nabídku barev a potisků. Každá strana má jinou barvu či vzor a budou vždy zajímavé při dekorování např. na pohovkách, křeslech nebo postelích. Jedna ze stran má potištěný lněný povrch, druhá strana je také lněná v čistě šedé barvě. Objednat můžete zde.

Anglická deka Cotswold                                                         

ANGLICKÁ DEKA COTSWOLD

Deka je tkaná z čisté ovčí vlny do vzoru rybí kosti. Je nádherně měkká s jemně načechraným chlupem. Je dostatečně veliká, aby honosně pokryla Vaše královské lože. Objednat můžete zde.

   Servírovací mísa       

Servírovací mísa Syon 

Nejnovější porcelánová kolekce Syon je zdobena květinovým dekorem, který je krásně detailní a díky ruční práci je každá mísa originál, žádná není stejná. Doporučujeme nádobí Syon kombinovat i s ostatními, například s kolekcí Fenton nebo Bowsley, nádobí tak bude krásně kontrastovat. Objednat můžete zde.

Sada skleniček                                                               

      SADA 2KS SKLENIČEK MAYFAIR 

Kolekce Mayfair vás vtáhne zpět do dvacátých let 20. století do období Art Deca, jehož designem byla celá kolekce inspirována. Zdobné vertikální čáry jsou použity v celé kolekci a dodávají ji eleganci a honosnost. Skleničky jsou určeny pro všechny, kteří mají rádi Martini a podobné nápoje. Objednat můžete zde.

     Svazek 4ks tulipánů

     Svazek 4ks tulipánů   

Dokonalé, kvalitně zpracované umělé květiny anglické značky Neptune vždy udělají Váš domov krásný a útulný. Jejich kvalitní květy a poupata jsou z textilu, listy a stonek jsou z plastu, mají zatavené konce, tzn., že je ideální kombinovat tyto květiny i s živými. Doporučujeme květiny ukládat do skleněných váz, aby dokonale vynikla jejich krása a po více kusech. Objednat můžete zde.

Květináč Bay Pot                                                                   

   KVĚTINÁČ BAY POT - OLD ROSE 

Krásný a rustikální, tyto slova vystihují květináč Bay pot z terakoty, nyní v nejnovější barvě Old Rose pro jaro 2018. Různé nedokonalosti jsou jeho přirozenou součástí a pro dokonalý efekt doporučujeme nakombinovat květináče i s ostatními od Neptune. Objednat můžete zde.

Váza kulatá

  Váza kulatá Ellingham 

Nejnovější kolekce váz Ellingham mají jednoduchý tvar, ale zajímavý pruhovaný dekor. Vázy jsou zdobeny ručně a tak je každá jiná a originální. Pro své rozměry jsou vhodné pro všechny řezané květiny, v tomto případě pro ty menší, aby vynikla krása vázy. Objednat můžete zde.

Vaše Lanatura

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech