S La natura vám zima nebude

Publikováno : 2018-11-27 15:17:23
Kategorie : Trendy

Mrzne, až praští. Venku je hrozná zima a tak rozmrznutí trvá ještě chvíli po tom, co jste dorazili domů. Zahřát se ale můžete například čajem či horkou čokoládou, které budete pít z nádherných hrnečků, anebo třeba na dotek tak příjemnými a hlavně teplými dekami. Jen si představte ten relax! 

Jako skvělá dekorace vám poslouží ovčí kožešina. Dát si ji můžete třeba do křesla, na zem, na lavici nebo na židli. Dobře vypadá a navíc krásně hřeje. Kožešinu si u nás můžete pořídit ve dvou odstínech, v tmavém a světlém.

Ovčí kožešina.

Skvěle vás v chladných dnech zahřeje také deka nebo pléd. Teploučké, heboučké, zkrátka a dobře krásné deky a plédy najdete u nás na e-shopu. Vybírat můžete z desítek variant, barev a verzí. Jen si to představte - zabalíte se do huňaté deky a sednete si s dobrou knížkou a teplým čajem do křesla, kde budete odpočívat. Krásná představa, že?

Deka.

Zima přichází od nohou, proto si domů pořiďte koberec. Nemusíte se bát ošklivých koberců, na kterých bude každý váš vlas, protože v naší nabídce najdete koberce vyloženě luxusní. Naše koberce, třeba Tolsey Plaid, mají v sobě příměs vlny, takže nohy budete mít v teple a jako bavlnce.

Koberec.

Pohodlí a teplo vám dodají také polštáře. Naše polštáře jsou plněné kachním peřím, takže jsou příjemně měkké, takže se vám ani nebude chtít vstát z postele nebo gauče. Koupit si k nim můžete i stylové povlečení.

Polštář.

V zimním období teplý čaj či horká čokoláda chutná výjimečně dobře. Všichni to cítíme, když se napijeme - to teplo, které se nám začne rozlévat tělem. A když udeří zima, je třeba toho čaje vypít tím víc, proto si na něj pořiďte ty správné hrnečky. K hrnkům si můžete pořídit i krásné konvičky.

Set hrnků.

A jak bojujete proti zimě vy? 

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech