Rivièra Maison pro radost a potěšení

Publikováno : 2018-05-23 19:09:47
Kategorie : Trendy

Jsou věci mezi nebem a zemí – a sem spadá i Rivièra Maison. Tato značka vám totiž pomůže vytvořit snový domov, ve kterém se budete cítit jako v nebi, přičemž se však drží při zemi a všechny své výrobky tvoří tradičně, s úctou k řemeslu a vlastníma rukama. A právě tak vznikají neopakovatelné doplňky a vybavení interiéru, které do místností vnáší mladistvost, radost a které zanechávají dojem. Objevte svět podle Rivièra Maison.

Kde se vzala nizozemská značka Rivièra Maison

Její historie pramení z touhy vytvořit úspěšnou mezinárodní značku interiérového nábytku a doplňků. Cílem tvůrců značky Rivièra Maison – manželů Jacques a Dini Teunissen – bylo dopřát potěšení a příjemnou atmosféru všem, kteří zatouží po krásném a útulném domově.

Začali zvolna a nejprve si v roce 1948 v Amsterdamu otevřeli květinářství pod názvem Rivièra Bloemierkunst. Svou lásku ke Květinové riviéře ležící na pomezí Itálie a Francie tak vetkali nejen do celé prodejny a produktů, ale i do jejího názvu. Se svou nabídkou a přístupem sklízeli velké úspěchy, a proto záhy otevírali nové pobočky v různých městech po celém světě. Do České republiky se dostali až nedávno, v roce 2017.

Riviera Maison

Co je na Rivièra Maison hodné obdivu

Celé své kolekce vyrábí Rivièra Maison ručně. Zakládají si na každém detailu a inspiraci hledají po celém světě, aby vám mohli nabídnout skutečně to nejlepší. Produkty této nizozemské značky se proto nesou jak v duchu provence a moderního rustikálního stylu, tak i v exotickém provedení s nádechem Východu. Velká „pro“, kterých si zákazníci na Rivièra Maison cení, jsou:

  • důraz na kvalitu a precizní provedení,

  • udržitelnost a recyklace – například používají staré dveře na desky stolů a zpracovávají vyplavené dřevo z moře,

  • profesionalita a perfektní servis svým zákazníkům,

  • nezaměnitelný design od uznávaného designéra Henka Teunisse a

  • rychlá dodávka zboží po celém světě, i do České republiky!

Etažér Košík na pečivo

„Proč bych si vybral zboží od značky Rivièra Maison? Už od roku 1948 představuje styl, který spojuje eleganci s harmonií, a to s nádechem přímořské atmosféry. Každý kus nábytku nebo doplňku je velmi osobitý a je z něj cítit lehkost, okázalost a originalita. Mnoho lidí na Rivièra Maison miluje její rozmanitost a zvláště netradiční kombinace různých materiálů a stylů. Z produktů této značky si vybere každý, nezáleží na tom, jaká jste generace nebo který styl je vám nejbližší. Pokaždé objevíte něco, co vám učaruje. A není to jen „zboží“, Rivièra Maison představuje váš styl,“ to jsou slova Martina Vejvody, vedoucího prodejny La natura.

Závěsná váza Dóza na olej

Obklopte se krásou vycházející z dílen Rivièra Maison!

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech