Proužky a kostky – retro styl je stále in!

Publikováno : 2018-04-19 08:49:19
Kategorie : Trendy

Slovo „retro“ obecně označuje něco z minulosti, věc, zážitek nebo styl, k němuž se vracíme zpět v čase. Ač bychom se měli dívat především do budoucnosti, je právě minulost výborným zdrojem inspirace i poučení. Stačí prvkům z minulosti vdechnout moderního ducha a nadčasové kousky do vaší domácnosti jsou na světě. A právě proužky a kostky byly v minulosti velmi oblíbené a jejich kouzlo nás láká i nyní. Tak se nebojte je použít a vytvořte si interiér, který má šmrnc!

Posaďte se v retro stylu. Do proužků a kostek

Většinou se proužky a kostky dávají na polštářky, dekorace a drobnější předměty. Ovšem on tento vzor vypadá skvěle i na mnohem větších věcech! Pohovka či křeslo je v tomto stylu hned o něco zajímavější.

ložnice

Oblečte do proužků celou zeď!

A když už jsme u těch větších ploch, tak u nich i zůstaneme. Přece nebudeme troškařit. Takže nahoďte proužky i na zeď, a to na celou zeď! Ideálním způsobem je použití tapety. Takto už je vzor krásně připraven a stačí ho jen nalepit na zeď. A je „vymalováno“.

modre_pruhy heather

Retro styl můžete mít v interiéru, ať už jste zastáncem výrazných prvků nebo něžných linií. Proužky a kostky v La natura jsou téměř nepatrné, ale i do očí bijící. Záleží jen na vás. Případně zeď můžete vždycky přemalovat nebo opatřit novou tapetou, která vám bude sedět více. Hlavní je zkoušet a nezůstávat ve stereotypu. Vždyť je tolik možností! A vše nové vás navíc nabije novou energií. Tak dejte šanci proužkům a kostkám, uvidíte, že nebudete litovat ;-)

polstarek pohovka

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech