KOUZELNÉ VÁNOCE S LA NATURA

Publikováno : 2018-11-14 13:00:21
Kategorie : Trendy

Advent už je téměř za dveřmi a spolu s ním se nám blíží také Vánoce. Je na čase vytáhnout všechny ty vánoční ozdoby a dekorace. Že jich máte málo? Pak je ten správný čas na jejich nákup!

My už se na Vánoce moc těšíme. Na adventní věnce se čtyřmi svíčkami, které budeme mít na stole, na věnce zavěšené na vstupních dveřích, na třpytivé baňky a ozdoby, kterými si vyšperkujeme nejen stromeček, ale i domov, na první vánoční punč nebo svařené víno, na nakupování dárků pro naše blízké a na pečení cukroví, protože všechno to navozuje tu pravou vánoční atmosféru.

My si pro vás připravili řadu krásných vánočních ozdob a dekorací, které oživí nejen váš stromeček, ale také bydlení. Vybírat si tak můžete třeba z osvětlení, různě barevných ozdob, dekorací do bytu i vánočního nádobí.

Trendem letošních Vánoc jsou barvy. Zapomeňte proto na jednobarevné dekorace a světýlka pouze a jen v jedné barvě, protože letos se nejoblíbenější svátky v roce ponesou ve znamení duhy. A u nás si můžete vybrat z různě barevných baněk a dalších ozdob na stromeček.

Zlatá vánoční koule

Zlatá vánoční koule s barevným dekorem krásně oživí váš stromeček. Pracovali na ní čeští skláři. Ať už budete mít stromeček malý, velký, živý nebo umělý, vždycky si na něm najde místo a krásně ho rozzáří.

Zlatá vánoční koule.

Zlatá špička

Víte, co je korunou každého vánočního stromečku? Přece špička! Připraveny je pro vás máme hned v několika barevných variacích - vybrat si můžete například zlatou, která má 26 centimetrů a ozdobena je ještě zlatým posypem. Vybrat si ale můžete také stříbrnou, modrou nebo trendy hnědou.

Zlatá špička.

Vánoční LED světýlka

Co bylo to bylo za Vánoce bez vánočních světýlek? U nás můžete koupit až 500 vánočních světýlek, které rozzáří váš vánoční stromeček i obývací pokoj. Krásně se budou vyjímat i na keřích či stromku venku nebo střeše, ať máte vánoční atmosféru i venku.

Vánoční světýlka.

Sklenice na víno

Bramborový salát, kapr a k tomu sklenička něčeho dobrého. Skleničky mají zlatý nápis a jsou zdobeny zlatými hvězdičkami. Skvěle se tak hodí na svátečně prostřený stůl!

Vánoční skleničky.

Vybrat si můžete z různých vánočních ozdob, světýlek, baněk. Ať už budete mít duhové Vánoce či nikoliv, pamatujte, že nejdůležitější je si je užít spolu!

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech