Kolekce Keswick od Neptune. Klenot mezi Vaším nábytkem

Publikováno : 2019-06-20 11:00:02
Kategorie : Příběhy

Bojíte se, že se zlatou barvou, matným kovem a sklem, bude váš domov působit neútulně a chladně? Není tomu tak! Představíme vám Neptune kolekci Keswick a uvidíte sami, že se mezi ostatním nábytkem naopak stane klenotem. A zcela zaslouženě.

Kolekce Keswick, ač se může zdát, že je kolekcí moderní, je inspirována stylem Art Deco. Její vzdušný půvab podtrhují police z tvrzeného skla a orámování kartáčovanou mosazí. Neptune z této řady nabízí tradičně konferenční stoly, příruční stolky a konzole. A nově také krásné zrcadlo. V obývacím pokoji může posloužit konzole se štíhlým profilem jako knihovna pro vaše knihy. A elegantním klenotem bude i v předsíni, když ji využijete jako stolek na odložení svých drobností či klíčů. Bude ale slušet i parfémům a šperkům, které na ní najdou své místo v ložnici. Nádech romantiky se svícny a voňavými svíčkami potom dodá koupelně, kde budou sklo a zlatavé okraje odrážet medovou barvu plamínků.A jeden tip od nás :-)

Dopřejte si trochu představivosti a nebojte se stolky postavit nejen na podlahu. Jestli si chcete doma udělat v obývacím pokoji ten správný koktejlový bar, vyneste, v tom pravém slova smyslu, konzoli nebo stolek do výšin. Například na váš příborník. Zaplňte police skleněným nádobím, oblíbenými likéry, dózou na ovoce. A můžete pozvat své přátele na ten nejlepší drink.

Keswick od Neptune je oblíbená řada nábytku s velmi praktickým podtextem.

A nyní je už jen na vás, kam si tento klenot postavíte.

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech