Jak elegantně prostřít stůl s produkty do 1 000 Kč?

Publikováno : 2018-10-23 18:56:04
Kategorie : Trendy

Nádherné talíře, ozdobné mísy a originální prostírání. To vše spolu s dalšími prvky pro servírování nemusí stát statisíce. Luxusní tabuli můžete vytvořit i s mnohem levnějšími produkty. Vybrali jsme pro vás osobité nádobí a doplňky světových značek, které máme rádi a které najdete u nás v La natura.

Kolekce Olney od Neptune

Konvice na čaj Olney, cukřenka, mléčenka, miska a talíře Olney jsou vyrobeny z prvotřídní kameniny a doplněny květinovým motivem. Nádobí z kolekce Olney se hodí nejen do venkovské chalupy, ale také do moderního městského bytu, který příjemně osvěží. Cena jednotlivých kusů se pohybuje od 286 do 858 Kč.

Kolekce Olney

Kolekce Sasha black od Green Gate

Dánská značka Green Gate si umí hezky pohrát s obyčejnými vzory. V jejím podání jsou totiž neobyčejné. Podívejte se na dekor u nádobí Sasha black a posuďte sami. K dostání je v ceně od 276 do 435 Kč. Výjimkou je pouze salátová mísa Sasha black, která stojí 1 480 Kč.

Hrnek Sasha black

Hrnek na čaj Sasha black za 435 Kč v La natura

Kolekce Tiburon od Rivièra Maison

Neotřelé čajové lžičky, polévkové lžíce, jídelní nože i vidličky z nerezové oceli s úchopem v bílé nebo zelené barvě. Příbory z kolekce Tiburon využijete ke každé příležitosti. Čajová lžička stojí 164 Kč, vše ostatní 191 Kč za kus.

Lžička Tiburon Lžička Tiburon

Vskutku netradiční věci na stůl v podání značky Green Gate

Zajímavě řešený džbánek Jaqueline ve zlatavém provedením se na jídelním stole opravdu vyjímá, stejně jako hrnek na latte Jaqueline nebo talíř Jaqueline. Ovšem sklenice, svícny nebo vázy na tom nejsou jinak, na stole vypadají také skvěle.

Sklenice Green Gate Svícen Clear Gold

Sklenice Green Gate gold za 486 Kč v La natura a svícen Clear gold za 637 Kč v La natura

Váza ballon Green Gate

Váza ballon Green Gate za 923 Kč v La natura

Další originální nádobí a doplňky na stůl z La natura

Značka Green Gate se nebojí vedle zajímavých vzorů ani světlých a hravých barev. Na váš stůl přináší vázy, konvice na čaj, hrnky, polévkové mísy a talíře ve světle růžové a modré. Rivièra Maison také nezůstává pozadu. I ona do svého repertoáru řadí originální designové nádobí, jak můžete vidět níže v podobě listu ze skla na oříšky nebo krájené ovoce.

Kolekce Pale Blue

Nádobí z kolekce Pale blue v ceně od 184 Kč

Skleněný tácek RM

Skleněný tácek list RM za 439 Kč v La natura

Chcete vidět více věcí, které si můžete z La natura pořídit do 1 000 Kč? Podívejte se sami do kategorie Prostřený stůl.

Při výběru nádobí a doplňků na stůl však pamatujte na to hlavní – aby vám chutnalo. Z něčeho, co se vám oškliví, to nebude takový požitek.

„Jídlo nastavuje vaši náladu.“ Ralph Smart

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech