Jak dovést interiér k dokonalosti? Chce to správné věci!

Publikováno : 2018-08-15 20:23:31
Kategorie : Trendy

Krásná a pohodlná pohovka, originálně zbarvené zdi nebo praktické stolečky jsou dobrým základem. To, co však dělá domov skutečným domovem a interiéru dodává jedinečné kouzlo, je skryto v doplňcích. Díky některým navíc v domácnosti zavládne pořádek, aniž byste se o to museli zvlášť snažit. Na které věci nedáme v La natura dopustit a každý z nás je má doma?

Polštářek sem, polštářek tam, útulný domove vítej k nám!

Jak jste již jistě tušili, hlavním stavebním kamenem pro útulný a dokonalý domov jsou polštářky. Na pohovce, v křesle, na posteli v ložnici i kdekoliv jinde se postarají a vyplnění prázdnoty a dokreslení příjemné atmosféry zvoucí k odpočinku.
polstarky

Nepřehánějte to s barvami a vzory, ať z toho není cirkus

S jednobarevnými polštářky nic nezkazíte. Působí svěže, jsou univerzální a perfektním příkladem citátu v jednoduchosti je síla a krása. Vzorované polštářky jsou odvážnější a je již potřeba citu, aby v místnosti nepůsobily jako pěst na oko.
Barev by v dané místnosti mělo být v ideálním případě vždy maximálně 3 – 5. Výjimku tvoří pouze vícebarevný a výrazný vzor na textiliích, potazích a povlacích na polštářky. Ten by však měl být jen jednoho druhu (na veškerém vybavení stejný) a jen na některých vybraných částech interiéru. Zejména jen pro ozvláštnění, například na dekoračních polštářcích, prostírání nebo závěsech.
interier
Na kombinování barev a vzorů si dejte pozor. To proto aby se váš interiér neproměnil z noblesního prostoru ve zmatený cirkus.

Přihrádky, koše a věšáky, aby mělo vše své místo

Už žádné poházené věci, ale kontinuální udržování pořádku. Jak? Díky přihrádkám, poličkám, ratanovým nebo proutěným košům a věšákům. Vypadají stylově, zútulní interiér a navíc díky nim vše snadno uklidíte. Takové pomocníky se doma vyplatí mít. O tom víme své.
pohovka tmavy interier

Další věci, které si zaslouží vaši pozornost

  • Zrcadla pro zvětšení prostoru – v La natura milujeme vzdušnost a volnost, proto jsme příznivci zrcadel: velkých, malých, kulatých i hranatých. Díky nim se totiž i ten nejmenší pokojíček rázem o podstatný kus opticky zvětší.
  • Přehoz na postel udělá ložnici krásnější – k čemu je dobrý přehoz na postel? Ke skrytí „rozvrkočené“ peřiny, ale také k vyladění ložnice co do stylu. Na postel se vám navíc nepráší a když k vám bude chtít nakouknout návštěva, vše bude dokonalé.
  • Typická vůně domova – používejte bytové parfémy. Vždy když přijdete, hned po otevření dveří se budete cítit skutečně jako doma. Na výběr je tolik krásných bytových vůní!

Květiny a zelené rostlinky dodají interiéru přírodní nádech a krásu.

vaza schody

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech