Inspirace: designové dřevěné stolky na odkládání věcí

Publikováno : 2018-07-24 13:08:35
Kategorie : Trendy

Kam jen ten hrníček a talířek položit? V obývacím pokoji hned vedle měkké pohovky oceníte pevný a rovný prostor pro odložení nápojů a pokrmů. V kuchyni uvítáte místo pro jídlo, ale i další volnou pracovní plochu. Připravili jsme pro vás přehled zajímavých stolků a bloků, které si zamilujete jak pro jejich krásné designové provedení, tak jejich praktičnost.

Dřevěný stolek – stylový doplněk i užitečná věc

Když se spojí kvalitní řemeslné zpracování, sofistikované návrhy designérů a správný materiál, vznikají elegantní výtvory. Přesně takové jsou dřevěné stolky od značky Rivièra Maison.

Na konferenční stolek Flatiron si můžete beze strachu odložit jakoukoli dobrotu a nápoj. Jeho zvýšené hrany zabrání jejich sklouznutí na zem. Velmi pěkným počinem je také kulatý odkládací stůl Crossroad na designové a stabilní noze z jílmového dřeva. Dalším interiérovým prvkem pro odkládání věcí je odkládací stolek James. Využijete jej nejen na umístění nádobí, ale také jako dekorativní prvek pod rostliny. K dostání je ve velikosti 80 cm, ale také i v nižší variantě. Ani odkládací stolky hateau Chassigny RM a Lindholm RM vám neudělají ostudu, ba naopak.

Odkládací stolek hateau Chassigny Odkládací stolek Lindholm

„Rivièra Maison a Neptune ví, jak vaši domácnost zútulnit a zkrášlit. Ale prakticky!“

Další odkládací prostor v kuchyni přijde vhod

Pracovní plocha navíc, police, háčky, zásuvky… pokud vaše kuchyň není úzká „nudlička“, do které se víc než vy sami už nevejde, pak si pořiďte anglický kuchyňský blok se špalkem Suffolk nebo rovnou celý kuchyňský ostrůvek jako je Wooster se skládacím křídlem od Rivièra Maison.

Anglický odkládací stolek Herston

Nový, krásný a praktický dřevěný nábytek z La natura

Od odkládacích stolků nepůjdeme příliš daleko. Tuto inspiraci jsme si ale nemohli odpustit, protože stojí za to. Podívejte se, co dalšího pro vás připravily značky Neptune a Rivièra Maison, aby zajistily váš maximální pohodlí, komfort a styl.

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)

Uvedeno v magazínech