Látky Neptune, metrážMOŽNOSTI PLATBY

Bankovním převodem

Platební kartou

Dobírkou

MOŽNOSTI DOPRAVY

PPL 110 Kč

Osobní odběr ZDARMA

Toptrans přeprava nábytku 490 Kč

 

Veškerý nábytek posíláme balený na paletě.

Při nákupu doplňků nad 2 000 Kč doprava ZDARMA.

Zasíláme i na Slovensko.

Látky Neptune, metráž Počet produktů: 51

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 51 položek
 • 1 690 Kč Na objednávku

  Látka Harry Rust je lněná a velmi odolná, proto je vhodná pro potahy pohovek, křesel i židlí, ale je krásná i na povlaku polštáře, nebo roletách. Látka je vyrobena z nejkvalitnějšího lnu a vypadá elegantně a vkusně. Cena je za 1 metr látky. 

  1 690 Kč
  Na objednávku
 • 1 690 Kč Na objednávku

  Látka Harry Sand je lněná a velmi odolná, proto je vhodná pro potahy pohovek, křesel i židlí, ale je krásná i na povlaku polštáře, nebo roletách. Látka je vyrobena z nejkvalitnějšího lnu a vypadá elegantně a vkusně. Cena je za 1 metr látky. 

  1 690 Kč
  Na objednávku
 • 1 690 Kč Na objednávku

  Látka Harry Cloud je lněná a velmi odolná, proto je vhodná pro potahy pohovek, křesel i židlí, ale je krásná i na povlaku polštáře, nebo roletách. Látka je vyrobena z nejkvalitnějšího lnu a vypadá elegantně a vkusně. Cena je za 1 metr látky. 

  1 690 Kč
  Na objednávku
 • 1 690 Kč Na objednávku

  Látka Harry Storm je lněná a velmi odolná, proto je vhodná pro potahy pohovek, křesel i židlí, ale je krásná i na povlaku polštáře, nebo roletách. Látka je vyrobena z nejkvalitnějšího lnu a vypadá elegantně a vkusně. Cena je za 1 metr látky. 

  1 690 Kč
  Na objednávku
 • 1 690 Kč Na objednávku

  Látka Harry Mortar je lněná a velmi odolná, proto je vhodná pro potahy pohovek, křesel i židlí, ale je krásná i na povlaku polštáře, nebo roletách. Látka je vyrobena z nejkvalitnějšího lnu a vypadá elegantně a vkusně. Cena je za 1 metr látky. 

  1 690 Kč
  Na objednávku
 • 3 380 Kč Na objednávku

  Látka Hugo Mustard je Neptune novinkou pro sezónu jaro-léto 2019. Lněná látka je velmi odolná, proto je vhodná pro potahy pohovek, křesel i židlí, ale je krásná i na povlaku polštáře, nebo roletách. Látka je vyrobena z nejkvalitnějšího lnu a vypadá elegantně a vkusně. Cena je za 1 metr látky. 

  3 380 Kč
  Na objednávku
 • 2 574 Kč Na objednávku

  Látka Chloe Denim je Neptune novinkou pro sezónu jaro-léto 2019. Lněná látka je velmi odolná, proto je vhodná pro potahy pohovek, křesel i židlí, ale je krásná i na povlaku polštáře, nebo roletách. Její specifický vzhled džínoviny vypadá elegantně a vkusně. Cena je za 1 metr látky. 

  2 574 Kč
  Na objednávku
 • 1 690 Kč Na objednávku

  Látka Harry Flax Blue je Neptune novinkou pro sezónu jaro-léto 2019. Lněná látka je velmi odolná, proto je vhodná pro potahy pohovek, křesel i židlí, ale je krásná i na povlaku polštáře, nebo roletách. Její specifický vintage vzhled seprané tkaniny vypadá i tak elegantně a krásně. Cena je za 1 metr látky. 

  1 690 Kč
  Na objednávku
 • 2 860 Kč Na objednávku

  Chloe Ash byla vyrobena ze 100% lnu, který byl opracováván "na kameni", aby dostal svůj pravý přirozený charakter, variace světla a stínu. Starorůžová barva látky k Vám přinese krásný pocit tepla a klidu.  Cena je za 1 metr látky. 

  2 860 Kč
  Na objednávku
 • 2 860 Kč Na objednávku

  Chloe Ash byla vyrobena ze 100% lnu, který byl opracováván "na kameni", aby dostal svůj pravý přirozený charakter, variace světla a stínu.  Ač je látka šedá není studená a velmi prakticky ji lze kombinovat s ostatními látkami. Cena je za 1 metr látky. 

  2 860 Kč
  Na objednávku
 • 3 380 Kč Na objednávku

  100% vlákno lnu je kvalitně zpracováno do nádherné a pevné látky Finian Sage hráškově zelené barvy. Její sepraný charakter byl dosažen několika předpírkami a dodává látce její specifický vintage efekt.  Látka byla vytvořena především jako potahová, ale najde své místečko i na polštáři či závěsech. Cena je za 1 metr látky. 

  3 380 Kč
  Na objednávku
 • 1 898 Kč Na objednávku

  Látka Rebecca Ash s pravidelným vzorem je z kolekce látek pro jaro/léto 2018. Látky jsou lněné a budou vypadat elegantně a krásně nejen na závěsech, ale i jako potahy na pohovkách nebo křeslech, díky nimž budou nevšední a nadčasová. Cena je za 1 metr látky. 

  1 898 Kč
  Na objednávku
Zobrazeno 1 – 12 z 51 položek

Uvedeno v magazínech