Bankovním převodem
Platební kartou
Dobírkou
PPL 150Kč
Osobní odběr ZDARMA
Toptrans přeprava nábytku 1200Kč
Veškerý nábytek posíláme balený na paletě.
Zasíláme i na Slovensko.
Krásné, téměř pavučinkové, osvětlení s 600 LED slzičkami v teplém bílém světle. Jemné slzičky jsou od sebe 10 cm v délce 1,9 m vlákna. celkový počet vláken 30 ks ze společného středu. Nádhernou atmosféru vykouzlí na svátečním stole či jako dekorace v místnosti či terase. Lze naprogramovat až 8 možných světelných variací. Světelná dekorace je určena pro...
POZOR poslední 1 kus. Velmi jednoduchá a přitom krásná vánoční dekorace ve tvaru stromku je vyrobena v zelené barvě s umělým sněhem a doporučujeme ji pro dekorování kombinovat i s jinými stromky či dekoracemi.
POZOR poslední 2 kusy. Tento krásný svícen v krémově zbarveném skle, který je uvnitř ve zlaté barvě vydává příjemné tlumené světlo a vždy bude luxusním doplňkem ve vašem interiéru, doporučujeme kombinovat i s dalšími svícny. V nabídce i ve větším provedení.
Věnec je převážně vyroben ze sušených vonných bylinek, převážně tymiánu. Díky jednoduchému přírodnímu designu je vhodný do jakéhokoliv interiéru.
POZOR poslední 1 kus. Krásné dekorační lístky javoru můžete naaranžovat na stůl, pověsit na větvičky nebo i na vánoční stromek, je jen na vaší fantazii, jak využijete tuto krásnou dekoraci.
Umělé vánoční květiny a dekorace navodí tu správnou sváteční atmosféru, můžete je použít do vázy, na prostřený stůl nebo jako dekorace na vánoční stromeček.Od italských designérů.
POZOR poslední 1 sada Tento set malých borových šišek oceníte hlavně při dekorování na vánoční svátky, jsou pokryty třpytem v barvě šampaňského pro navození slavnostní atmosféry.
Polévková lžíce z kolekce Tiburon white je velmi elegantní a stylová, proto se hodí ke každé příležitosti. Ze série Tiburon nabízíme také jídelní nůž a vidličku, čajovou lžičku. Nůž (kód 11152) Vidlička (kód 11151) Lžička (kód 11147)
POZOR poslední 2 kusy. Jídelní vidlička z kolekce Tiburon white je velmi elegantní a stylová, proto se hodí ke každé příležitosti. Ze série Tiburon nabízíme také polévkovou lžíci, jídelní nůž i čajovou lžičku. Lžíce (kód 11146) Nůž (kód 11152) Lžička (kód 11147)
POZOR poslední 1 kusy. Silikonový trychtýř je nepostradatelným pomocníkem při zavařování. Redukuje nepořádek při nalévaní a ochrání i hrdlo sklenice před znečištěním. Spodní část je široce otevřená a perfektně pasuje na zavařovací sklenice Kilner od objemu 0,35 l. Výrobky Kilner jsou kvalitní a tradiční již přes 200 let.
Dekorativní "ledová" ptačí hnízda...půvabná dekorace pro elegantní a nevšední vzhled jarního květinového aranžmá.
Tento set malých borových šišek oceníte hlavně při dekorování na vánoční svátky, jsou pokryty třpytem v barvě šampaňského pro navození slavnostní atmosféry.
Uvedeno v magazínech