KřeslaMOŽNOSTI PLATBY

Bankovním převodem

Platební kartou

Dobírkou

MOŽNOSTI DOPRAVY

PPL 110 Kč

Osobní odběr ZDARMA

Toptrans přeprava nábytku 490 Kč

 

Veškerý nábytek posíláme balený na paletě.

Při nákupu doplňků nad 2 000 Kč doprava ZDARMA.

Zasíláme i na Slovensko.

Prohlédnuté produkty

Anglické křeslo Amelia - night sky

9191

Nový produkt

Komfortní a stylové anglické křeslo Amelie je ideální pro jakékoliv aranžmá či místnost. Extra široký sedák a tradiční mosazná kolečka jsou dokonalou kombinací komfortu a stylu.

Více informací

Na objednávku

21 000 Kč

Parametry

Šířka65 cm
Výška85 cm
Hloubka82 cm
Materiálnohy tmavý dub, potah 100% len
BarvaNight sky - noční obloha
PotahNight Sky Medium Weight Linen
Výška sedáku45 cm

Více informací

Kostra

Pohovky Neptune se nevyrábějí z lepenky, polotovarů nebo MDF (dřevovláknitých desek). Pohovky se vyrábějí tak, aby vydržely, takže se používají pevné dřevěné rámy, které odolají i nejextrémnějšímu testování výrobku, od tříletého skákajícího dítěte až po společenská posezení s přáteli.

Výplň

Výplně jsou z inovační směsi kapsovitého peří, vláken a pěny. V Neptune trvalo přes rok, než dosáhli na základě obtížného testování vycpávek dokonalé úrovně pohodlí a opory. Peří bylo příliš měkké, snadno se rozpadalo a muselo být často doplňováno. Vlákna nebo pěna byly příliš tvrdé a vytvářely spíše trampolínu než pohovku. Ani obvyklá směs obou těchto složek neposkytovala dostatečné pohodlí. Navrhli tedy kapsy ze směsi peří. Peří dává pocit báječného pohodlí, vlákna a pěna upozaďují vycpávky a kapsy udržují výplň rovnoměrně rozloženou, takže nikdy neucítíte kostru ani neuvidíte žádné boule nebo vypukliny. Zlatovláska by byla poctěna.

Tkanina

Konečně tkanina je posledním dokončujícím tahem. Strávili celé měsíce zdokonalováním správného dojmu, textury, barvy a povrchové úpravy, aby odpovídala stylovým pokrývkám. Již dříve ale zjistili, že ačkoli vlna a lněná tkanina jsou nejdražší, jsou jednoduše nejlepší. Vlna je měkká na dotek, poskytuje vysokou kvalitu, snadno se čistí a přirozeně zpomaluje hoření v případě požáru. Elegantní lněné tkaniny mají neobyčejně silnou vazbu, takže vydrží, jsou na dotek měkké a strukturované, a jsou k dispozici v řadě tlumených barev.

Doplňky

Elegantní dubové nohy jsou navrženy tak, aby se dokonale hodily ke stylovému sedacímu potahu, ale také aby svou jemnou matnou povrchovou úpravou a hezkými jezdícími kolečky ladily se zbytkem nábytku. Důraz na detail pokračuje systémem čalounického tkaniva, které poskytuje pevnost, tvar a odolnost jak na části určené k sezení, tak na zadní části i na opěrkách pro ruce.

Neptune hodnota

Cílem v Neptune je vám poskytnout rozsáhlý sortiment pohodlného stylového čalounění, které je radost používat, které vydrží doživotně a které nestojí celé jmění. Za tímto účelem propojují technologie s tradičním řemeslnictvím, aby zajistili dobrou organizaci, důsledný design a efektivní výrobu. Ceny drží nízko tím, že v případě všech materiálů jdou přímo ke zdroji a že si vše dělají sami.

Od rámu až po tkaninu si všechny své materiály vyrábí, míchají, tkají a barví. Tyto zdrojové materiály lepší kvality pak při výrobě neselhávají, čímž usnadňují práci montážním pracovníkům a dokončovatelům. Vysoce kvalitní dřevo produkuje méně odpadu, zajišťuje vyšší efektivitu a výrobky činí pevnějšími a krásnějšími.

Konečně nábytek Neptune je vyráběn tak, aby vydržel doživotně. Pokud jde o výrobky, nepřistupují na žádné kompromisy: každý viditelný i neviditelný konstrukční prvek je něco, na co jsou hrdi, a proto také nabízí tak dlouhou záruku. Je zdarma, je prostá a v Neptune si nemyslí, že ji budete muset využít.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Anglické křeslo Amelia - night sky

Anglické křeslo Amelia - night sky

Komfortní a stylové anglické křeslo Amelie je ideální pro jakékoliv aranžmá či místnost. Extra široký sedák a tradiční mosazná kolečka jsou dokonalou kombinací komfortu a stylu.

Příslušenství

Ke stažení

Uvedeno v magazínech